علم‌الهدی: دشمن از راه مجلس می‌تواند ما را ساقط کند!

علم‌الهدی: دشمن از راه مجلس می‌تواند ما را ساقط کند!

امام جمعه مشهد انتخابات مجلس یازدهم را خطرناک‌ترین انتخابات نامید و گفت مجلس تنها جایی است که دشمن می‌تواند ما را ساقط کند.

به گزارش «ایران وایر»، احمد علم‌الهدی در روز جمعه ۲۵ بهمن در خطبه‌های نماز جمعه مشهد به انتخابات مجلس یازدهم پرداخت و گفت رای دادن کافی نیست، باید دم در مجلس بایستیم و نگذاریم کسانی که زاویه ای، ولو اندک با رهبری دارند وارد مجلس شوند.

این امام جمعه منصوب رهبر نسبت به ورود افراد غربگرا به مجلس نیز هشدار داد و گفت: کسانی که غرب‎‌گرا هستند، چشمشان به دروازه اروپا است و وقتی زنی از اروپا می‌آید با او عکس می‌گیرند. این افراد را به مجلس نفرستید.

علم‌الهدی در عین حال شورای نگهبان را قهرمان پاسداری از دروازه‌های دموکراسی نامید و گفت: خوشبختانه پاسداری قهرمانانه و دقیق شورای نگهبان آن چنان دروازه دموکراسی کشور را بازسازی می‌کند که عوامل نفوذی دشمن نمی‌توانند به مجلس وارد شوند.

محمد سعیدی، امام جمعه قم نیز نسبت به ورود افراد مورد حمایت قاتلان قاسم سلیمانی به مجلس هشدار داد و گفت اگر رسانه‌های خارجی و قاتلان حاج قاسم از کاندیدا و جریانی حمایت کردند جای آن شخص و گروه در کرسی نمایندگی مجلس نیست.

وی همچنین ادعا کرده، مردم ما اگر چنین کاندیدایی دیدند نه تنها او را به مجلس نمی‌فرستند بلکه به زباله دان می‌اندازند.

اظهار نگرانی این امامان جمعه از ورود مخالفان به مجلس در شرایطی صورت می‌گیرد که شورای نگهبان ۷۰۰۰ نفر از داوطلبان این انتخابات را رد‌صلاحیت کرده و از این طریق مجلس یازدهم را پیشاپیش تقدیم تندروترین نیروهای نزدیک به بیت‌رهبری کرده است.

منبع: ایران وایر